محسن رضایی افشاگری کرد؛ با خانواده ام تماس گرفته و گفته به سودتان است دکتر بنفع

دکتر محسن رضایی امروز در جمع گروهی از هوادارن خود در تهران در پاسخ به سوالی درباره پیوستن به ائتلاف 1+2 و یا کنار رفتن به نفع هاشمی رفسنجانی پرده از برخی تحرکات پشت صحنه انتخابات برداشت.

 

 

به گزارش پایگاه طلاع رسانی دکتر رضایی ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت : هر چند از نظر اخلاقی برایم سخت است که دست به افشاگری بزنم ولی به دلیل اینکه این نوع شایعات به صورت حساب شده مطرح می شود ناگزیر هستم مطالبی را بیان کنم.

دکتر رضایی افزود: تاکنون چندبار از سوی برخی ائتلاف ها و همچنین از سوی یکی از نامزدهای انتخاباتی پیشنهاداتی برای کنار رفتن من صورت گرفته که قبول نکردم و تا آخر نیز نخواهم پذیرفت .

وی خاطر نشان کرد: 3  ماه پیش یکی از ائتلاف ها به من پیشنهاد داد که شما اگر کنار بروید در دولت آینده هر پست و مقامی که بخواهید به شما می دهیم و 3 روز پیش نیز یکی از نامزدهای انتخاباتی که در آخرین لحظات ثبت نام کرده از طریق فرزندش به یکی از اعضای خانواده ام گفت که به سودتان است دکتر محسن رضایی به نفع پدر من کنار برود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود : متاسفم که وضعیت سیاسی کشور به سوی معامله گری و دنیا طلبی پیش رفته و عده ای از آن روحیات شهادت طلبی و خدمت بدون منت برای ملت ایران فاصله گرفته اند به فضل پروردگار متعال در دولت خودکاری خواهیم کرد که با این معامله گری ها و دنیا طلبی ها مبارزه جانانه صورت گیرد.

وی تصریح کرد: 24 سال است که صبر کردیم و دندان روی جگر گذاشتیم تا بلکه نحوه اداره کشور مطلوب تر شود و اهداف انقلاب و آرزوهای ملت ایران بر آورده گردد، اما متاسفانه منازعات بی حاصل سیاسی و سوء مدیریت ها و کارشکنی دشمنان ملت ایران اجازه نداده است که به تمامی اهداف انقلاب دست یابیم.


دکتر رضایی در قسمت دیگری از سخنانش گفت : اگر قرار به کنار رفتن باشد باید دیگران به نفع ملت ایران و جهاد بزرگی که در پیش داریم کنار بروند و شما مطمئن باشید من تا آخرین لحظه در صحنه انتخابات هستم و به نفع شخص و جریانی کنار نخواهم رفت .

 وی با بیان اینکه گروهها و جناح های سیاسی به خود زحمت ندهند که مرا از این مبارزه و جهاد مقدس کنار بزنند افزود :من با خدا معامله کرده و به این معامله خیانت نمی کنم و ملت بزرگ ایران اطمینان داشته باشند که آزادگی خود را به هیچ گروه  و جریانی نخواهم فروخت .

دکتر رضایی در پایان اظهار داشت: آرزوی من این است که با همه توانایی خود بتوانم مشکلات زندگی مردم و خطراتی که کشورم را تهدید می کند را با کمک رهبر بزرگوار انقلاب و ملت شریف ایران از سر راه بردارم.

 

/ 0 نظر / 9 بازدید