قالیباف و تبلتش در مناظره

تبلت قالیباف

کسی که با تبلت می آید در مناظره شرکت می کند معنایش این است که متقلب است و این کار با ادای بسم الله الرحمن الرحیم در اول هر جمله منافات دارد؛
بدان معناست که تکنوکرات گرایی هستم که به مشکلات و مسایل اولیه مردم تسلط کافی ندارم و به خود مطمئن نیستم و دیگران به من می گویند چه بگویم و چه نگویم.

حتی عکس هایی که صدا و سیما پخش کرد باز هم بخاطر دادن جواب به تبلت خود نگاه می کند!!!!!
باید از آقای قالیباف پرسید که بلندگو چه قشری هستی؛ قشری که اپوزیسیون هستند و به عنوان آدمهای کارآمد آنها را جا میزنی یا کسانی که پیوسته به تو می گویند برنده انتخاباتی هستی!!!!
ای کاش مشاوران تان به شما می گفتند که کمی تأمل کنید در رفتارتان؛

شما در سال هشتاد و هفت گفتید که قول می دهم تا پنج سال دیگر تهران جز پنج شهر اول در زمینه فناوری اعلام شود (لینک این خبر در گوگل هست)کو؟؟؟چه شد؟ آیا این اتفاق آفتاد و قول شما عملی شد؟؟؟
آیا این عمل گرایی شماست؟ شما بحث بکار گیری مدیران زیر سی و پنج سال در سطح شهرداران نواحی را عنوان کردید؛ کو؟؟؟ می شود نمونه ای را ذکر کنند؟؟؟
بحث ارتقای کمی بکارگیری زنان در سطح مدیران شهرداری؟؟؟
آیا این عمل گرایی است که شما پروژه تولید برق در منطقه چهار را که "هاضم" نام دارد را به مردم معرفی کردید، اما این پروژه بدون هیچ توافقی با وزارت نیرو به شبکه اصلی وصل نمی شود و این وزارت خانه اعلام می کند که این پروژه نمی تواند به شبکه برق رسانی وصل شود چون مدار شرق تهران کامل است و ناکار آمدی این پروژه اثبات شده!!!!!
آیا این عمل گرایی است که این همه تغییر در مدیران شهرداری داشتید و امروز داعیه دار ثبات مدیریت در مدیریت کلان کشور هستید!!!!
آقای قالیباف و مشاورین محترم ایشان ما با این سبک عمل گرایی کذب مخالفیم

  

نویسنده : رضا تقی پور ; ساعت ۱۱:۵۸ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۱ خرداد ۱۳٩٢نظرسنجی انتخابات ریاست جمهوری 92/چه کسی رییس جمهور (یازدهم) ایران می شود؟

 

با سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز  متاسفانه گوگل به دلیل مسایل امنیتی ارور ""

توجه کنیدبازدید از این وبگاه ممکن است به رایانهٔ شما آسیب برساند!"" را برای وبلاگ بچه های آسمانی میدهد و ما با عرض پوزش از شما عزیزان، نظرسنجی را از این قسمت برداشته ایم.
خواهشمند است به طبق مطالب ذیل عمل کنید.
 مدیریت وبلاگ بچه های آسمانی

نظرسنجی انتخابات ریاست جمهوری 92/رئیس جمهور آینده ایران به نظر شما چه کسی است؟

 
در این نظر سنجی نام کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 92 در زیر آمده است و اگر کسی را حدس می زنید که پیروز انتخابات می باشد را انتخاب کنید و در قسمت نظرها ، نظرتان را بدهید.
"لازم به ذکر است نظرشما بلافاصله تایید می شود"


 
دکتر سعید جلیلیدکتر محمد باقر قالیبافمحمد غرضی -دکتر علی اکبر ولایتی

دکتر محمدرضا عارف

 

حجه الاسلام حسن فریدون روحانی

دکتر غلامعلی حدادعادل دکتر محسن رضایی

/ 0 نظر / 35 بازدید