اعلام لیست کاندیداهای مورد حمایت جامعه طلاب همدان+اسامی

اخبار ویژه » همدان در آستانه برگزاری انتخابات شورای شهر صورت گرفت  اعلام لیست کاندیداهای مورد حمایت جامعه طلاب همدان+اسامی با بحول و قوه الهی و با استعانت از عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) و بعد از تلاش و کوشش در انتخاب کاندیداهای اصلح، سرانجام جامعه طلاب لیست اعضای منتخب خود را به مردم فهیم همدان ارائه می نماید | ملاک های در نظر گرفته در این افراد بر مبنای منویات مقام معظم رهبری اعم از تقوا، نعهد، کار آمدی، تخصص، تجربه، شجاعت و روحیه جهادی و انقلابی می باشد.

به گزارش همدان پرس؛ جامعه طلاب استان همدان، با صدور بیانیه‌ای نامزدهای مورد حمایت خود در انتخابات شورای اسلامی شهر همدان را منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است: به حول و قوه الهی و با استعانت خاصه حضرت ولی عصر(عج) و بعد از تلاش و کوشش در انتخاب کاندیدای اصلح، سرانجام جامعه طلاب لیست اعضای منتخب خود را به مردم فهیم همدان ارائه می‌کند.

در ادامه این بیانیه می‌خوانیم: ملاک‌های در نظر گرفته در این افراد بر مبنای منویات مقام معظم رهبری اعم از تقوا، تعهد، کارآمدی، تخصص، تجربه، شجاعت و روحیه جهادی و انقلابی است.

این بیانیه می‌افزاید: امید است با انتخاب گزینه‌های اصلح و با شعار «شهر اسلامی، عدالت در خدمات شهری» شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر شهرمان باشیم.

این جامعه، افراد منتخب خود را به این شرح معرفی می‌کند:

1ـ حجت‌الاسلام محمد حصاری

2ـ حجت‌الاسلام سید مجید موسوی

3ـ حجت‌الاسلام ناصر صفری افلاکی

4ـ طاهره حاجی محمدیان

5 ـ سید اکبر حسینی

6ـ حمیدرضا خاکپور نامدار

7ـ علی آقا دیاری

8ـ پیمان رضایی

9ـ علی رضایی

10 ـ غلامرضا زاهری

11ـ رضا غلامی خجسته

12ـ حبیب غلامی

13ـ علی نظری‌زاده

14ـ مجید یوسفی‌نوید

  ایمیل مستقیم:   info@hamedanpress.com شماره پیامک:   500023370000  نظرات بینندگان: یک طلبه | 17 خرداد 1392 - 0:9  چقدر خوب بود افراد با عناوین حرفه ای هم معرفی می شدند مثلاجناب حجت الاسلام و المسلمین مهندس حصاری ویا جناب آقای دکتر پیمان رضایی وآقای مهندس خاکپور اگر با اسم تنها معرفی شوند واقعا در حق مردمی که ایشان را نمی شناسند جفا شده ما باید فرهنگ احترام به بزرگترها و شخصیتهایمان را به دیگران آموزش بدهیم ...

/ 0 نظر / 8 بازدید