قسم به شرف رزمندگی با مطالعه به میدان آمده‌ام

همدان‌پیام: محسن رضایی، نامزد انتخابات آتی ریاست جمهوری گفت:‌ به شرف رزمندگی قسم می‌خورم که با مطالعه به صحنه آمدم و می‌‌توانم با انرژی جوانان وضع فعلی را عوض کنم.
به گزارش فارس، رضایی در نشست خبری روز گذشته خود که در بازار تهران برگزار شد، با تأکید بر مردمی بودن فعالیت‌های انتخاباتی خود، اظهار داشت: معتقدم باید مردم به اقتصاد کشور برگردند. ما اگر می‌خواهیم به سعادت برسیم باید به نقش و جایگاه مردم تأکید ویژه‌ای داشته باشیم، در غیر این صورت روی سعادت را نخواهیم دید.
وی بازار را نماد اقتصاد کشور دانست و تأکید کرد: اقتصاد از کارگران شروع و به بازار ختم می‌شود. من با خیلی از کسبه و بازاریان صحبت کردم آنها از افزایش قیمت‌ها ناراحتند. فروشندگان می‌گویند با افزایش قیمت کالاها، فروش ما کم شده است؛ بنابراین ما در اقتصاد و زندگی مردم نیاز به تحول اساسی داریم. من با نیت پاک در این مکان حاضر شده‌ام و از اینکه حضورم باعث شده است خبرنگاران اذیت شوند، عذرخواهی می‌کنم.
رضایی اضافه کرد: اگر در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شوم حتماً از این دیدگاه‌ها و نظرات مردم استفاده خواهم کرد. من حتماً بعد از تشکیل دولت برنامه‌های خود را با مشارکت مردم انجام خواهم داد.
وی این پرسش را مطرح کرد که آیا ما برای تشکیل قدرت انقلاب کرده‌ایم و ادامه داد: من نمی‌خواهم زحمات و اقدامات دولت‌های گذشته را نادیده بگیرم. دستاوردها خوب بود، اما در عین حال کم بود. ما دولت‌های دلسوز و پرکاری داشتیم، اما رشد اقتصادی مناسب نبود. رشد اقتصادی پس از جنگ زیر 4 درصد بود در حالی که باید بالا‌تر از 8 درصد می‌شد.
رضایی با بیان اینکه ترکیه از نظر اقتصادی از ما جلو افتاده است، اما در مسأله دفاع به پای ما

/ 0 نظر / 16 بازدید